• ubytovanie baner maly 004
  • ubytovanie baner maly 003

Koliba u Kuba

 lg 11012009273

  Kategória

  Penzión **

  Typ izieb       2x2 post., 4x mezonet (2x2)
  Lokalizácia   Priamo v stredisku

Pre rozšírenie a skvalitnenie ponuky služieb sme pre našich zákazníkov pripravili možnosť ubytovať sa priamo v areáli strediska v štýlovom prostredí. Našou snahou bolo skĺbiť tradičné prvky architektúry s vysokým štandardom ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb. Tento cieľ sme pretavili do formy drevenej koliby, ktorá poskytuje ubytovanie v štyroch mezonetových /dvojpodlažných/ izbách (dva samostatné priestory po dve fixné lôžka z čoho jeden sa nachádza v podkroví) a dvoch dvojposteľových izbách. Všetky izby sú vybavené WC a sprchou.

 

Mezonetová /dvojpodlažná/ izba sa skladá z dvoch samostatných izieb. V hlavnej izbe sú dve samostatné lôžka, TV Sat a sociálne zariadenie (WC a sprcha). Druhá izba má takisto dve pevné lôžka a je situovaná v podkroví pričom je spojená s hlavnou izbou schodiskom. Dispozícia a umiestnenie izieb je naznačená na obrázku nižšie.

Všetky izby sú citlivo zariadené masívnym dreveným nábytkom. Súčasťou každej izby je TV Sat s príjmom 16 televíznych staníc (bohatá programová skladba slovenských, českých, poľských a iných programov). Ubytovaní hostia môžu taktiež využiť pripojenie k sieti internet.

 

Dispozičné riešenie - Koliba

koliba

 

Mezonetové izby (2+2 lôžka - popis pozri vyššie): 101, 102, 105 a 106.

Klasické dvojlôžkové izby sú: 103 a 104. 

Samozrejmosťou je poskytovanie stravovacích služieb priamo v objekte (štýlová reštaurácia je súčasťou koliby), pričom je možné vybrať si z viacerých tradíciou motivovaných jedál slovenskej kuchyne, no súčasťou ponuky sú taktiež iné štandardné jedlá. Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť objednať plnú penziu (raňajky, obed, večera), polpenziu (raňajky, večera), prípadne zvoliť si z ponuky jedál na objedávku.

Ubytovaní hostia môžu ZDARMA parkovať priamo pri objekte. 

Podmienky využitia ubytovacích služieb nájdete v Ubytovacom poriadku.